V spleti rôznych bankových inštitúcii a množstve ich produktov vyčnieva jeden nad tie ostatné – jedná sa o bankový osobný účet mKonto od mBank. Vôbec najvýraznejším a najväčším plusom tohto bankového produktu sú nulové náklady na zriadenie, ale aj následné samotné vedenie účtu.

Založenia a vedenie účtu zadarmo

Aj keď sa vraví „nič nie je zadarmo“, tu je opak pravdou. Potvrdzujú to aj čísla spokojných klientov. Už viac ako 600 000 spokojných klientov sa presvedčilo o výhodách a úspore financií vďaka mBank. Spolu ušetrili už viac ako 33 miliónov eur a čísla úspor nadaľej rastú.

Účet mKonto založíte aj online

Nemusíte nikam chodiť, všetko sa už dá vybaviť z pohodlia domova a ani bankový účet nie je žiadna výnimka. Účet mKonto je pritom plnohodnotným bankovým účtom, ktorý poskytuje internetové bankovníctvo, mobilné bankovníctvo, notifikácie v podobe zasielania SMS správ a e-mailových notifikácii.

Založiť mKonto od mBank

Získajte BONUS až 45 EUR

Stačí ak si založíte účet a môžete práve teraz získať až 45 eur ako bonus. Viac o akcii sa dočítate na týchto stránkach mBank, kde si môžete založiť mKonto online, zaberie to len niekoľko minút vášho času. Táto akcia je časovo obmedzená, preto neváhajte a požiadajte si o nový účet ešte dnes.

Založiť mKonto od mBank

Zdroj: mBank