Moderný, chladný, dobre vybavený podnik v Žiline na ulici Poľná č.17. Založená na mene 100-ročnej pivárni, ponúka tak alkoholické ako aj nealkoholické nápoje, ktokoľvek je hladný si pokojne môže objednať pizzu, alebo denné menu. Na výber z čapovaných pív tu je Staroprameň, Pernštejn, Pilsner Urquell a Budweiser. Fľaškové pivá sú Staroprameň, Birell (nealko), Pilsner Urquell a Pardubický Taxis. V ponuke je aj víno – biele, červené či varené a to v 1 decilitri za prijateľnú cenu, Hubert de luxe je v 0,75 l.

Piváreň Máj

Piváreň Máj (Zdroj: www.pivarenmaj.sk)

V ponuke nechýbajú rôzne značky Vodky, Slivovice, Hruška, Gin, Rum (tuzemský, či Captain Morgan) alebo Absinth. Môžete tu nájsť taktiež iné alkoholické nápoje ako je Metaxa, karpatské brandy, či whiskey alebo likéry.

Special Junior Pub

Vinotéka Beer & Wine Shop ktorá je len súčasťou tejto reštaurácie + pivárni je skvelým miestom kde si vychutnať rôzne chladné chute v horúcich dňoch. V ponuke majú kvalitné vína a to tak fľaškové ako aj priamo zo sudu. Návštevníka čaká na výber mnoho druhov vín.

Ich dodávatelia sú výlučne slovenskí: Pavelka a Syn, Pereg, Ludvik, Kral Steffanus, Víno-Masaryk. Sortiment tejto pivárne nedávno doplnili ďalší dodávatelia ktorých vína pochádzajú z Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, a poukazujú na vysokú kvalitu slovenských vín – strieborné a zlaté medaile z výstav a súťaží.

Nakoľko alkohol ničí škodlivé baktérie a čistí rany, používa sa na dezinfekciu. Pitie alkoholických nápojov vám teda vydezinfikuje ústa, avšak to vás nezachráni pred zubárom. A keď už človek ide ku zubárovi, tak poriadnemu. Be Dental je nezávislá dentálna hygiena v Žiline poskytujúca profesionálny prístup, luxusné a moderné prostredie a poskytuje dentálnu hygienu tak pre dospelých ako aj pre detí.

Text: PR