Prišli ste o zamestnanie a vyhliadky v lepšiu budúcnosť vám neposkytuje ani ponuka pracovného trhu? V tom prípade je jednou z možností samostatne zárobková činnosť pod vlastným menom a na vlastnú zodpovednosť. Doba je ale náročná a aj založenie novej firmy je ekonomickou krízou ovplyvnené.

My však máme pre vás veľmi jednoduché riešenie. Stačí pre plánované zakladanie s.r.o. využiť ponuku, ktorá sa neodmieta a má množstvo výhod.

Využite výhody ready made spoločností

Ready made spoločnosť je subjekt, pomocou ktorého môžete začať podnikať s výrazne nižšími nákladmi, rýchlo a bez zbytočných komplikácií. Stačí si vybrať z ponuky vyhovujúcich ready made spoločností a začať podnikať aj bez nutnosti zloženia základného imania.

Mnohé takéto firmy ho už majú dávno splatené, sú riadne založené, takže vy k svojmu vstupu na trh nepotrebujete takmer vôbec nič.

Vyberte si vhodné sídlo

Ideálne také ktoré vás dobre prezentuje a vyhovuje po všetkých stránkach. K ready made spoločnosti si však môžete vybrať aj virtuálne sídlo, s ktorého správou a riadením nebudete mať žiadne starosti a zbytočné náklady.

Získate potrebné označenie, adresu a online prehľadný evidenčný systém, v ktorom je všetko dobre zaznamenané. Máte prehľad o doručenej pošte a všetkých zásielkach, ktoré vám na sídlo firmy prišli. Neprídete o súkromie a pritom disponujete sídlom, ktoré má všetky výhody potrebné k bezproblémovému chodu vašej spoločnosti.

V kombinácii s ready made spoločnosťou je to ten najlepší základ, na ktorom môžete postaviť svoj úspech.

Text:PR