Nájsť ten pravý darček pre niekoho, na kom nám záleží, nie je nič jednoduché. Je to však oveľa ľahšie ako nájsť človeka, ktorého máme radi. Keď hľadáte darček pre ženu, môže to byť čokoľvek – niektorí partneri kúpia svojej žene auto, iní zase erotické hračky a ďalší im sami vyrobia darčeky. Na čo by ste si mali dať pozor pri výbere darčeka?

Zaspomínajte si
Niektoré ženy to robia úmyselne, iné podvedome – prezradia vám samy, čo by chceli, čo sa im páči a do čoho sa zamilovali. Preto, ak budete hľadať ideálny darček a univerzálne vibrátory si nechávate ako núdzový plán, počúvajte všetko, čo vám rozprávajú. Keď ste na zmrzline a len tak sa rozprávate, môžete sa dozvedieť, že tam a tam videla skvelého kuchynského robota. Poznačte si to, môže sa to zísť.

Hľadajte inšpiráciu na sociálnych sieťach
Ak ste si nič nezapamätali a nič vám nenapadá, choďte surfovať po sociálnych sieťach. Tam nájdete kopec inšpirácie. Jednou z tých najlepších sietí, kde nájdete skvelý tipy, je Pinterest. Ale samozrejme ani Instagram a Facebook nie sú na zahodenie. Stačí mať otvorené oči a vždy niečo nájdete, a keď nie, online sexshop je otvorený nonstop.

Sledujte jej vkus
Veľa mužov má strach, že sa netrafí správne do vkusu svojej priateľky, manželky či družky. Jasné, to riziko tu je stále, ale to neznamená, že jej nekúpite žiadny darček. Ak chcete túto možnosť minimalizovať, musíte sledovať jej vkus, všímať si, čo si oblieka najradšej, o čom hovorí, že sa jej páči, jednoducho – buďte všímavý.

Pripravte jej darček vlastnoručne
Ak naozaj neviete, čo by ste jej mohli kúpiť, niečo jej vyrobte. Aj keď to nebude úplne originálne, vedomie, že ste to urobili vy sami, ju dostane do kolien. Upečte jej koláč, ušite jej zásteru do kuchyne, vyrobte jej poličku, po akej už dlho túži alebo čokoľvek iné, čo zvládnete.

Zdroj: PR, foto: ilustračné (flickr.com)