Webhosting je dôležitou a neoddeliteľnou súčasťou správneho fungovania webstránky. Jeho výber netreba podceniť a z množstva spoločností, ktoré túto službu ponúkajú, si treba zvoliť takú, u ktorej bude webhosting vášho webu v bezpečí a vysoko dostupný a bez výpadkov.

Webhosting zadarmo?

Kvalitný webhosting je možné využívať aj bezplatne. Nemáme na mysli bezplatný webhosting s množstvom nevýhod, ako je reklama na webstránke, obmedzený priestor či služby. Spoločnosť ACTIVE24 ponúka kvalitný webhosting zadarmo, ak si prenesiete webhostingové služby k nim od iného poskytovateľa. Získať môžete 100 % hostingu navyše. V praxi to znamená, že ak si predplatíte webhosting na celý rok dopredu, dostanete na ďalší rok webhosting zadarmo. Špecialisti z ACTIVE24 vám ochotne pomôžu s rôznymi nastaveniami či prevodom webových stránok od starého poskytovateľa.

Kvalitné technické zázemie a dôraz na bezpečnosť

ACTIVE24 je spoločnosťou, ktorá sa roky zaoberá webhostingom, serverovými službami a registráciou domén. Vo svojej ponuke majú širokú škálu služieb pre webové stránky či iné online projekty, ako sú aplikácie a internetový obchod. Dôraz je kladený na kvalitný hardware, vysoké technické zabezpečenie hostingu a nonstop zákaznícku podporu.

Ako získam webhosting zadarmo?

Podmienky získania webhostingu zadarmo nájdete na stránke 100 % webhostingu navyše zadarmo. Objednajte si niektorý z balíčkov zdieľaného webhostingu a do poznámky pripíšte heslo „100 % webhostingu naviac“. Získate tak bonus v podobe dvojnásobku zaplateného obdobia. Ak si nie ste úplne istý, ako na to, zákaznícka podpora ACTIVE24 vám s tým pomôže.

Aby bolo všetko v poriadku

Ako pri všetkom, tak aj tu existujú isté podmienky, ktoré treba splniť. Takáto výhodná akcia je určená pre všetky webhostingové balíčky, ale len pre nové objednávky. Webhosting, ktorý chcete previesť, musí byť platený najmenej pol roka a taktiež byť v prevádzke s rovnakým názvom domény. ACTIVE24 pritom môže skontrolovať, či takáto doména bola hostovaná niekde inde, napríklad vyžiadaním faktúry.

Text:PR