Aj keď módny priemysel chŕli neustále nové oblečenie, mnohí muži si nepotrpia na novinky a chcú mať v šatníku kvalitné oblečenie, ktoré bude nositeľné aj o pár rokov. Aj keď muži väčšinou preferujú pohodlný športový štýl, elegantné oblečenie by v šatníku nemalo chýbať. Ktoré elegantné oblečenie by ale nemalo chýbať v šatníku každého muža?

Elegantné oblečenie, ktoré nesmie chýbať v šatníku každého muža

Elegantné oblečenie, ktoré nesmie chýbať v šatníku každého muža (Foto: unsplash.com)

Pánske obleky

Pohodlné pánske obleky nosia muži na spoločenské akcie, svadby, plesy, či dokonca aj oslavy významných životných jubileí. Mnoho mužov má obavy z kúpy pánskych oblekov, nakoľko majú atypickú postavu a boja sa, či nájdu ten správny, ktorý im bude pasovať.

Môže sa stať, že nenájdete taký, ktorý vám bude sedieť, ale vo väčšine prípadov sa vám podarí nájsť veľkostne, šírkovo a dĺžkovo vyhovujúci pánsky oblek.

V súčasnosti je veľmi obľúbený kráľovský modrý oblek a čierny oblek, ale do popredia sa dostáva aj hnedý, či sivý oblek. Vyberte si farebne vyhovujúci oblek a máte v šatníku kúsok, ktorý využijete na rôzne spoločenské udalosti.

Slim fit pánske košele

V šatníku elegantného muža by nemali chýbať ani slim fit pánske košele. Môžu ich nosievať pod moderné pánske saká, ale môžu si ich dávať aj pod pánske obleky. V šatníku by nemali chýbať hlavne biele košele, poprípade v rôznych odtieňoch bielej. Pekná je aj ivory farba, ktorá je vhodná najmä na významné spoločenské udalosti.

Motýlik

Ak muž nie je príliš kravatový typ, môže nosiť látkových, či drevených motýlikov. Sú vhodnejšie, praktickejšie a zároveň štýlovejšie ako kravaty. Čo sa týka farby, nositeľné sú najmä béžové látkové, biele látkové, či tmavohnedé drevené motýliky.

Pánske polokošele

Chcete si k elegantným krátkym kraťasom obliecť niečo elegantné aj na vrch? Odporúčame pánske polokošele. Značkové pánske polokošele môžete kupovať v akýchkoľvek farbách. Nebojte sa ani pásikov, či iných minimalistických vzorov.

Text:PR