V prípade že neviete čo robiť po škole a neláka Vás predstava že pracujete niekde za pultom alebo za pásom ako je bežné v dnešnej dobe, tak máme pre Vás zaujímavú alternatívu. Nie je určená pre každého ale ak sa po danej ceste vyberiete a aj na nej vydržíte odmení sa Vám zaujímavým, pestrým a bohatým životom o ktorom iní len snívajú.

Jedná sa o cestu profesionálne luxusnej spoločníčky. Možno ste o tom už niečo počuli ale garantujeme, že to boli z väčšej časti iba vymyslené príhody. Ako v každom odbore tak aj tu existujú viac a menej profesionálne spoločnosti. Niekto to robí len tak a iný sa tomu venuje naplno. Jednou z top agentúr na sprostredkovanie na Slovensku je aj spolocnicka.net Jedná sa o agentúru pre sprostredkovanie práce VIP spoločníčiek. Tieto sa prioritne zameriavajú na svet bohatých pánov v tuzemsku. Naopak na zahraničnú klientelu sa zameriavajú luxusné spoločníčky. Prácu pre tieto dievčatá rovnako zabezpečuje táto agentúra. Väčšina informácií je v angličtine a je dostupná na webe atb-selection.com.

A aká je náplň práce spoločníčky? Najlepšie odpovede získate priamo pri kontaktovaní takejto profesionálnej agentúry. Určite je najlepšie získať informácie priamo zo zdroja na osobnom stretnutí a nie nejakými pokútnymi cestami. Zjednodušene sa ale jedná o sprevádzanie klienta na spoločnosti. Často krát sa jedná o vysokých predstaviteľov biznisu alebo aj politiky.

Text: PR