Aj vy máte problém, čo rýchlo spraviť na večeru? Nič z tradičných jednál vám nechutí? Ale večer príde hlad a zase je problém čo dať na tanier. Inšpirujte sa týmto videom na lahodnú letnú večeru, pozrite si videonávod ako na tortillu s kuracím mäsom.

Na recept budeme potrebovať kuracie prsia, korenie gyros, hotová tortilla, grilovacie korenie, soľ, paradajky a papriku. Na dresing budeme potrebovať biely jogurt, horčicu a dijonsku horčicu. Tak a môžete ísť na to. Celý postup je pomerne rýchly a jednoduchý. Nakrájajte prsia na kocky, okoreňte grilovacím korením a gyros, trošku posoľte a dôkladne premiešajte. Nakrájajte paradajky na polmesiačiky, papriku na pasiky.

VIDEONÁVOD: Ako na tortillu s kuracím mäsom

Teraz si pripravíme ľahký, zdravý dresing zmiešaním bieleho jogurtu, horčice a dijonskej horčice, podľa potreby osoľte. Mäso opečieme na panvici s olejom. Hotovú tortilu potrieme kečupom, dresingom a poukladáme zeleninu. Upečené teplé mäso naukladáme na zeleninu a tortilu zrolujeme. Ľahká a svieža letná večera je hotová. Prajeme dobrú chuť!