Obývacia izba je prvou miestnosťou, kam zavítajú vaši hostia. Spolu s kuchyňou je to najvyužívanejší priestor. Z tohto dôvodu by sme mali dbať na správne zariadenie a vybavenie obývačky.

Možno chcete vymeniť všetok nábytok a možno len niektoré kusy. Či už plánujete väčšie alebo menšie zmeny, tento článok môžete brať ako manuál ako na to.

4 kroky k dokonalej obývacej miestnosti
Ešte predtým ako navštívite eshop Nabytokzmasivu-atp.sk, čítajte nasledujúce kroky:

  • 1. Rozvrhnite si celý priestor. Dôsledné plánovanie zabezpečí využitie každého priestoru v obývačke. Je to prvý a najdôležitejší krok. Použite papier a ceruzku alebo online plánovač izieb na internete. Načrtnite si priestor v mierke, ktorá zodpovedá aj veľkosti nábytku.
  • 2. Zamyslite sa, ako budete obývačku využívať. Ak v nej trávite denne niekoľko hodín, je vhodné investovať do masívneho nábytku. Eshop Nabytokzmasivu-atp.sk s masívnym nábytkom ponúka množstvo alternatív a najmä nábytky z kvalitných a pevných materiálov. Pokiaľ sa však v obývačke pohybujete len sporadicky, veľké investície do obývacích zostáv nie sú potrebné.
  • 3. Zvážte architektúru obývacej miestnosti. Máte krásne antické okná? Prispôsobte architektúru práve tomuto detailu a vytvorte tak záchytný bod miestnosti.
  • 4. Vyberte štýl, v ktorom budete ovývačku zariaďovať. Toto je veľmi dôležitý krok pri výbere nábytku. Vo všeobecnosti rozlištujeme moderný a tradičný štýl. Ten prvý je charakteristický čistými líniami a využíva neutrálne farby, najčastejšie bielu, bežovú či šedú. Tradičný štýl je vysoko elegantný s kvalitným masívnym nábytkom.

Riaďte sa našimi krokmi a výber správneho nábytku bude pre vás omnoho jednoduchší. Na to, aby ste zariadili váš obývací priestor nemusíte ani opustiť váš dom.

Text: PR