Jar je tu! Obdobie, kedy sa dni predlžujú a vy máte viac času na to, aby ste trávili voľný čas na čerstvom vzduchu, v obklopení prírody. Po dlhej zime nie je viac problém venovať sa športom a užívať si teplejšie počasie.

Navyše, na dvere klope Veľká noc a s ňou spojené sviatky, ktoré všetci obľubujú. Ak vy a vaša spoločnosť tiež patríte medzi nich, mali by ste zbystriť pozornosť. Práve totiž nadišiel čas ponúknuť niečo viac, aby ste potešili ostatných. Viete, na aké kúsky z ponuky siahnuť? Nemusíte čakať dlhé týždne na dodanie vašich reklamných predmetov, ak si vyberiete z našich katalógov, nebudete ľutovať. Ponúkame nielen tradičné reklamné produkty ako perá, tričká, kľúčenky či dáždniky, v ponuke máme aj moderné, dizajnové a luxusné reklamné darčeky. Máte chuť na originálny produkt? U nás nájdete aj originálne zákazkové reklamné predmety podľa svojej chuti.

Chcete byť jedineční? Stavte na originálne kúsky s vlastným logom

Hľadáte pre svojich klientov zaujímavé propagačné predmety? Spoľahnite sa na naše produkty, ktoré sú originálne a jedinečné. Ak sa chcete pred svojimi partnermi, klientmi alebo potenciálnymi zákazníkmi „blysnúť“, mali by ste sa zamerať na originalitu. Vyrobíme pre vaše potreby všetko, na čo si v rámci reklamných produktov spomeniete, aby ste mohli ponúknuť nezabudnuteľné kúsky, ktoré ostatní ocenia. Niet nad originalitu a kreativitu, presne to ponúka M Promotion! Počas jari sa zamerajte na veľkonočné kúsky ako sú čokoládové vajcia s vlastným logom, prípadne nálepky alebo semená byliniek, ktoré si dopestujete sami. O to viac sa zákazníkom bude rátať venovaný darček, stavíte sa?

Stavte na unikátnu reklamu

Ako kreatívna reklamná agentúra so sídlom v Bratislave sa postaráme o to, aby ste vy ponúkli svojim klientom a partnerom to najlepšie z najlepšieho. M Promotion pre vás bez problémov zabezpečí rôznorodú ponuku a výrobu reklamných predmetov. Štandardné aj neštandardné produkty sú našou doménou, vďaka pravidelnej návšteve medzinárodných veľtrhov vám vieme ponúknuť jedinečné kúsky priamo od dodávateľov, výsledkom čoho je lepšia cena a dostupnosť noviniek pri výrobe predmetov. Individuálne riešenie každej jednej zákazky je to, čo nás odlišuje od konkurencie, snažíme sa, aby klient vždy pocítil, že nám na jeho úspechu záleží!

Text:PR