V tomto článku máme pre vás ďalší krátky a rychlý videonávod. Tentokrát máme návod ako vyrobiť papierové vianočné hviezdy, všetko bez zdĺhavého postupu. Ukážeme si, ako to zvládnete raz dva vďaka tomuto krátkemu návodu.

Tento videonávod ako vyrobiť papierové vianočné hviezdy popisuje krok za krokom ako to zvládnete jednoducho aj doma. Ako sa vraví, lepšie je raz vidieť, ako stokrát počuť, či ako je tomu teraz – čítať. Návod krok za krokom si pozrite preto nižšie rovno ako videonávod.

Všetko pre prácu doma kúpite aj online. Pozrite na zľavové kupóny na stránky https://www.kuponyzdarma.sk/, kde nájdete tisíce zliav do stoviek známych eshopov. Ušetrite s nimi pri každom nákupe cez internet.

Jedná sa o skvelé vianočné dekorácie na stenu alebo rovno na váš vianočný stromček. Okrem toho to môžu byť aj výborné dekorácie do detskej izby a to nielen na vianočné obdobie. Ak ich následne nechcete lepiť na stenu, môžete ich upevniť na drôt a ten následne umiestniť na vianočný stromček, stenu, vchodové dvere alebo zavesiť na strop. Použiť môžete poplastované pletivo, ktoré je farebné a hodí sa viac ako drôt na ozdoby do interiéru.

VIDEO: Ako vyrobiť papierové vianočné hviezdy

Foto: zdroj YouTube