Či je to našou nevedomosťou, alebo iba lenivosťou, svojim črevám nevenujeme toľko pozornosti, ako by sme mali. Nie vždy je však vinné iba zloženie našej stravy.

Herbalife Nutrition poskytuje črevám probiotické baktérie a prebiotickú vlákninu

Pozrime sa na to, ako sa počas dňa správame. Často vstávame nevyspatí, už ráno máme stiahnutý žalúdok z toho, čo nás v práci čaká, konzumujeme málo tekutín a vlákniny, a do toho ešte kombinácia liekov či iných telo zaťažujúcich látok (alkohol, rafinovaný cukor a pod.) a výsledkom je celkom pekný črevný chaos. Práve preto spoločnosť Herbalife Nutrition vyvinula výživový doplnok Microbiotic Max vo forme prášku rozpustného vo vode, ktorý obsahuje vítané množstvo probiotík a prebiotík, ktorévpomáhajú zvyšovať hladinu prospešných baktérií v črevách a podporujú stav črevného prostredia. Probiotiká sú látky (zvyčajne obsahujúce vlákninu), ktoré nedokážeme stráviť, ale ktoré vyživujú tieto prospešné mikroorganizmy v črevách. Pravidelná a dlhodobá konzumácia niektorých probiotík a prebiotík vám môže pomôcť. Keď sa cíti v pohode telo, automaticky sa cítime v pohode aj my, a to isté platí aj naopak. Medzi ľudským mozgom a črevami existuje prepojenie, o akom sme možno ani netušili.

Ako si chrániť a udržiavať zdravé črevá

Ako si chrániť a udržiavať zdravé črevá (zdroj: komerčný článok)

Vyvážená strava s dodatočnou podporou od Microbiotic Max

Potraviny ako cibuľa, cesnak, fermentovaná zelenina či strukoviny patria k najvýznamnejším podporovateľom zdravia v črevách. Nie vždy sa nám ale podarí jedálniček navrhnúť tak, aby boli spokojné nielen naše chuťové bunky, ale aj črevný systém. Majme poruke vrecúško Microbiotic Max od Herbalife Nutrition. Prášok s cenným obsahom prebiotík a probiotík stačí rozmiešať vo vode a denný limit máme splnený. Zdravé črevá nie sú métou iba tých, ktorí pracujú na sexi postave. Zvýšený počet priateľských baktérií a dodatočná podpora črevného prostredia nám všetkým môže iba prospieť. Microbiotic Max od Herbalife Nutrition obsahuje približne 2 miliardy živých baktérií kmeňov Bifidobacterium lactis a Lactobacillus helveticus a nevyžaduje skladovanie v chlade, vďaka čomu si produkt môžete so sebou vziať aj na výlet alebo do práce a pochutnať si na príjemnej vanilkovej chuti.

Ako si chrániť a udržiavať zdravé črevá

(zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok